Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)
  • Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)
  • Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)
  • Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)
  • Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)

Peştemal - Gibo Auja (Bolluk)

Ebat
Saçaksız 100cm x 170cm
Renk
Kırık beyaz
Bakım
Elde sabunla yıkamanız önerilir.
Yöre
Denizli

Bu peştemaller, en kaliteli yerli üretim pamuk ve keten ipler kullanılarak eski usullere göre dokunmuştur. Semboller ise, geleneksel pazen kumaşlar ve doğal ipliklerle üzerine işlenmiştir.

Emicidir.
Hafiftir.
Az yer kaplar. 
Hızlı kurur.
Bebekler için idealdir.

Havuzda, banyoda, plajda, saunada, hamamda, sporda ve SPA’da kullanabilirsiniz.

Avrupa’da Şans Meselesi

Anglosakson ve Germen kabilelerine ait “Gibo Auja” sembolü, Runik alfabeye dayanan “Fehu” ve “Gebo” ya da “Gyfu” harflerinin birleşimden oluşur. Fehu, para ve zenginliğin yanı sıra koruma, Gebo ise hediye ve cömertlik anlamına gelir. Bu iki Runik sembolün kombinasyonu olan ‘Gibo Auja’ ise birçok kültürde iyi şans ve bolluk için kullanılan bir semboldür.

Meselesi:

Bolluk genel olarak güzel bir şey ama neyi bollandırdığınıza da dikkat etmek lazım. Bu nedenle sembolünüzü dikkatle kullanınız, ‘İstemediğim şeylerde bollanma oldu’ diye olumsuz mesele çıkarmayınız.

Hediye Sebebi:

Bolluk getirdiğine inanılan sembolü ile, zenginliğe bir an önce kavuşmasını istediğiniz sevdiklerinize uğur misali verebileceğiniz, bolluk içinde bir yaşam sürmelerini dileyerek sunabileceğiniz bir hediye meselesidir.

‘Uğur hediyesi, şans dileme hediyesi, evlilik hediyesi, yıl dönümü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi, doğum hediyesi, doğum günü hediyesi’ dendi mi, hemen akla gelir.

Bu Ürüne Benzeyen Diğer Ürünler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: